Vacature Vrijwilligerscoördinator

Ben jij die vrijwilliger die verbinding tussen mensen brengt en houdt? Als eerste aanspreekpunt voor onze vrijwilligers geef jij vorm aan deze nieuwe functie. Ben jij dat mensenmens, de pionier die deze nieuwe functie vormgeeft? Laat het ons weten. Wij zoeken jou. Stichting Droomdag groeit en zoekt daarom een vrijwilliger voor de vacature van

Vrijwilligerscoördinator

4 - 6 uur per week
op vrijwillige basis

 

Wat ga je doen als vrijwilligerscoördinator
Jij bent het eerste aanspreekpunt voor de vrijwilligers. Je werft en selecteert de vrijwilligers, zodat er een groep mensen ontstaat die met elkaar de taken oppakken die er liggen. Je houdt dan natuurlijk rekening met de wensen en talenten van de vrijwilligers en maakt in overleg met hen een planning voor hun inzet. Je zorgt dat verbeteringen en aanpassingen worden doorgevoerd, zodat vrijwilligers op een prettige manier bij ons aan de slag zijn. Je werkt hierin nauw samen met de directeur. Als er dringende vragen zijn ben jij aanspreekpunt als de directeur niet beschikbaar is.

Stichting Droomdag
Stichting Droomdag verzorgt een onvergetelijke dag voor gezinnen waarvan één van de ouders een oncologische of levensbedreigende ziekte heeft en waarvan het jongste kind onder de 16 jaar is. De dromen en wensen van het hele gezin staan hierbij centraal. Uiteraard wordt de dag geheel afgestemd op de fysieke mogelijkheden van de zieke ouder. Wij leggen deze Droomdagen vast in beeld en geluid. Dit vormt een waardevolle herinnering aan de dag én aan de zieke ouder.

Jouw collega vrijwilligers
Droomdag heeft ruim 50 vrijwilligers. De meeste vrijwilligers begeleiden gezinnen op een Droomdag. Daarnaast zijn er vrijwilligers die op het kantoor werken in Roelofarendsveen.

Jouw profiel als vrijwilligers coördinator
Je hebt affiniteit met het werken met vrijwilligers en je hebt ervaring met coachen of leidinggeven. Je bent flexibel, sociaal vaardig, daadkrachtig en je kan goed zelfstandig werken. Je bent in staat om mensen te verbinden. Ook ben je breed maatschappelijk betrokken. Je kunt je mondeling en schriftelijk goed uitdrukken. Je bent handig met sociale media, die je bijvoorbeeld inzet om vrijwilligers te werven. 

Ons aanbod
- Een gezellig team dat humor belangrijk vindt
- Goede bereikbaarheid met de auto van ons pand in Roelofarendsveen
- (deels) thuiswerken mogelijk
- Uitbreiding van je netwerk met meer mooie mensen, die je o.a. ontmoet op de vrijwilligersbijeenkomsten die jij organiseert.
- Waardering, gezelligheid en begeleiding
- Ruimte voor eigen inbreng en inzicht
- Onkosten- en reiskostenvergoeding

Informatie over de functie van vrijwilligerscoördinator
Voor meer informatie kan je contact opnemen met Anneke de Boer, directeur Droomdag, telefoon 06-40707135.

Solliciteren als vrijwilligerscoördinator
Wil je direct aan de slag, mail dan je CV naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Zij neemt contact met je op om nader kennis te maken.

%MCEPASTEBIN%